Spotkanie drugie- "Droga do Shangri-La

Super User. Opublikowano w Odbyte spotkania

Spotkanie drugie.

"Droga do Shangri-Li. W dwa lata dookoła Azji"

W dwa lata dookoła Azji" Spotkanie odbyło się 15 marca o godz. 19 w MCK w Skarżysku. Tym razem na moje zaproszenie przybyli do Skarżyska Aleksandra Nikiel i Łukasz Supergan. Opowiedzieli nam o swej cudownej podróży życia trwającej dwa lata przez Azję. Dzięki ich opowiadaniom i zaprezentowanym zdjęciom mogliśmy się przenieść w egzotyczne miejsca, poznać kulturę i religię odległych dla nas krajów Azji. Mi osobiście spotkanie bardzo się podobało, obserwując licznie przybyłych słuchaczy jak również mnogość zadawanych przez nich pytania, przypuszczam, że spotkanie podobało się nie tylko mi.

Spotkanie pierwsze-"Matterhorn"

Super User. Opublikowano w Odbyte spotkania

Spotkanie pierwsze "Matterhorn 2012"

Witam wszystkich serdecznie.. Takimi słowami 14 grudnia 2012 roku o godzinie 18 rozpocząłem powitanie wszystkich przybyłych ludzi na nasze pierwsze spotkanie z cyklu "Spelniam swoje marzenia.." dotyczące naszej wyprawy na Matterhorn. W takim samy serdecznym tonie teraz za pośrednictwem mej strony chciałbym podziekować wszystkim gością, że zdecydowali się poświęcić nam swój piatkowy wieczór i obejrzeć  przygotowaną przez nas prezentację. Wraz z Andrzejem planowaliśmy podejść do każdego indywidualnie. W przypadku moich znajomych przywitać się, natomiast w przypadku osób nam nie znanych zapoznać się i wymienić kilka zdań. Nie udało nam się tego zrobić,  mam nadzieję uda nam się to podczas następnego spotkania :) Zależy mi by te spotkania miały forme swobodną i  przyjacielską, mam nadzieję takie też było to spotkanie i takie będą następne.

Szczególne podziękowania dla:

-MCK Skarżysko w osobie Krzysztofa Szczygła za stworzenie nam wrecz perfekcyjnych warunków do przeprowadzenie prezentacji.

-dla Tomasza Wolskiego za muzykę do prezentacji jego własnego autorstwa.

-Podziękowania dla Michała M. http://www.mojeswietokrzyskie.pl/ za przekazanie mi zdjęć z prezentacji.

Poniżej zdjęcia, które otrzymałem od Janusza. Dziekuję.

 

 

?>?>