Laponia

Rob. Opublikowano w Rok 2014

Wprowadzenie.

Pięknego niedzielnego lutowego popołudnia zadzwoniła moja komórka. Patrzę , dzwoni kolega Tomek (pozdrawiam serdecznie :) i po wstępnych grzecznościach wyjawia sedno sprawy. Że ja dużo wędruję i czy nie chciałbym dołączyć do ich grupy (pozdrawiam serdecznie :) która wybiera się na dwutygodniowy wypad

Tatry-marzec 2014

Opublikowano w Rok 2014

 Piękna , słoneczna pogoda , jakże to nie skorzystać z takiego daru ? Kiry - Dolina Kościeliska - Schr. PTTK na Hali Ornak - Iwaniacka Przełęcz - Ornak - Siwa Przełęcz - Starorobociański Wierch -     Kończysty wierch -  Trzydniowiański Wierch - Dolina Chochołowska - Siwa Polana  Razem 27km , w górze samotnie , przy zejściu małe grupki , a w Dolinie Chochołowskiej ... Takie tłumy widziałem tylko na   Drodze  do morskiego Oka , masakra :)
Pozdrawiam zimowo - wiosennie :) Staszek M

Rysy zimą 2014

Opublikowano w Rok 2014

Witam

Dawno mnie tu nie było , ale nie miałem czasu ostatnio na górskie wypady -:) Prognozy były takie , jakie były - trzeba było jednak wykorzystać ten czas bo jak się póżniej okazało jednak się sprawdziły (od wczoraj z przerwami leje) Piątek 14 marca , urlop i o godz 1:05 w drogę . A droga chyba większości dobrze znana. A póżniej już ... góry : Palenica Białczańska - Morskie Oko - RYSY - Morskie Oko - Palenica Białczańska O godz 19:30 byłem w domu Samotnie , ale zarąbiście -:)

Początek sezonu 2014

Opublikowano w Rok 2014

Witam.

Zwykle na początek roku jak tylko jestem w Polsce to mam taki szlak od którego zaczynam sezon turystyczny. Z Suchedniowa . Jednak ponieważ dzisiaj w nocy wracałem z Anglii i trzeba to było odespać , a póżniej czasu nie było zbyt wiele więc na początek sezonu w Polsce wybrałem ... Łysicę :)

Pozdrawiam , chyba wiosennie :) Staszek M.     

?>?>