Karpaty Ukraińskie

Opublikowano w Rok 2013

Karpaty Ukraińskie.

Witam Ci co byli to wiedzą , a Ci co w domu próżniaczyli to niech się dowiedzą -:) Cztery dni chodzenia po Karpatach Ukraińskich - Beskid Pokucki, Czarnohora i Gorgany.

The Three Peaks Walk

Opublikowano w Rok 2013

The Three Peaks Walk

 A po powrocie z Gran Canar'ów było jeszcze parę dni wakacji w Anglii -:) Huśtawka i zjeżdżalnia dla wnusi zrobiona więc wyrozumiała rodzinka dała zezwolenie na górski wypad. Miałem co prawda wydeptywać nowe ścieżki w pięknym Peak District ale przypomniałem sobie o równie pięknej krainie - Yorkshire Dales. Byłe tam dwa razy w zeszłym roku i .. tam się wraca.

Gran Canaria

Opublikowano w Rok 2013

Gran Canaria- część pierwsza.

Tak się w tym roku złożyło ze nasza kochana wnusia zaprosiła nas do wspólnego spędzenia wakacji. A ponieważ dziadki kochają swoje dzieci i wnuczęta więc cóż było robić. Zapakowaliśmy się z żoną w samolot i fruuu do Anglii. No a stamtąd dalej na tydzień udeżylim w CANARY -:)

Bieszczady Wschodnie

Opublikowano w Rok 2013

Tuż za naszą południowo-wschodnią granicą też są piękne miejsca jak w naszych Bieszczadach.

Trzy dni na Ukrainie : 19.04. Prz. Użocka - Kleva - Verchovina Bystra - Pliszka - Łubna 20.04. Łubna - Czeremcha (piękna panorama Bieszczad Wysokich) - Zahorb - Stużica 21.04. Rozłucz - Stary Wierch - żr. Dniestru - Rozłucz.

Pogoda piękna , trasy fajne , było OK.

 

31 marca 2013

Opublikowano w Rok 2013

 

Złaz Wiosenny (!!!!) Klubu Górskiego PTTK Kielce :

Bieliny - Kakonin - Łysica - Św.Katarzyna - Krajno - Wymyślona - Radostowa - Przełom Lubrzanki - Ciekoty Czyli 22km w wiosenno-zimowej scenerii.

A póżniej jeszcze parę kilometrów do Masłowa i do domu.

?>?>